نقد، بررسی، خرید، فروش و ارسال رایگان باتری؛ تنها در خانه باتری

 

خانه باتری چگونه باتری را به دست شما می رساند؟!

اگر شما ساکن شهر تهران باشید و یا به هر دلیلی مایل باشید که کالای خود را در شهر تهران دریافت نمایید خانه باتری تمهیدات ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است:

 

ارسال رایگان برای ساکنین مناطق 22 گانه تهران در صورت خرید بالای 200 هزار تومان!


بله! کاملا درست متوجه شدید! فرقی نمی کند خرید شما  به بزرگی یک فیل غول پیکر باشد و یا به کوچکی یک جعبه! در صورتی که بیش از 200 هزار تومان خرید کنید ارسال برای شما رایگان می شود! به خاطر داشته باشید که باید حتما و حتما پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید و این طرح شامل خرید های پرداخت در محل نمی شود! در حال حاضر این طرح تنها برای ساکنین شهر تهران فعال بوده و شامل ارسال به دیگر شهرهای ایران نمی شود!

 

ارزان ترین قیمت تحویل در شهر تهران، تنها و تنها 7 هزار تومان!


اگر شما با یک اتوبوس و یا خطی خود را به مترو برسانید و برای بازگشت هم دوباره از همان مترو و یا اتوبوس استفاده کنید، هزینه رفت و برگشت شما 8 هزار تومان خواهد شد! به جای اینهمه زحمت و وقت کشی، می توانید در خانه بنشینید، چای بنوشید و یک خرید لذت بخش را تجربه کنید، 1000 تومان هم صرفه جویی می کنید! بله! درست متوجه شدید ، هرکجای تهران که باشید تنها و تنها با 7 هزار تومان می توانید باتری هایتان را تحویل بگیرید! البته این در صورتی است که شامل ارسال رایگان نشده باشید!

 

ارسال برای سراسر ایران عزیز!

نگران هیچ چیز نباشید، هر کجای ایران عزیز باشید، خانه باتری تمهیداتی را برای رساندن باتری به دستتان فراهم کرده است! پس با خیال راحت باتری تان را سفارش دهید!

 

 

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

اگر هنوز سوالی دارید، همکاران ما پاسخگوی شما هستند، می توانید از اینجا سوال خود را مطرح نمایید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×